Přeprava formou mezinárodní sběrné služby kusových zásilek z Evropy na Ukrajinu – za 4 dny

TELS rozšiřuje své možnosti ve směru přepravy nákladů pomocí systému sběrné služby z Evropy na Ukrajinu. Díky dobře organizovanému logistickému systému dnes přeprava prakticky všech typů kusových nákladů do Kyjeva a dalších regionů Ukrajiny trvá minimální dobu.

Proč vznikla taková zvýšená pozornost k přepravě sběrných zásilek na Ukrajinu?

Podle průzkumu odborníků, který společnost TELS uskutečnila koncem loňského roku mezi řediteli podniků a vedoucími logistických oddělení velkých organizací, téměř 70% zástupců ukrajinských obchodních společností se vyjádřili pro strategii, jejímž cílem je optimalizovat náklady snížením zásob v důsledku dovozu zboží v menších dávkách.

V čem je spolupráce s TELS v přepravě zásilek sběrnou službou výhodnější ve srovnání s jinými dodavateli?

Rychle sbíráme náklady (doba dodání nákladu ze skladu odesílatele na náš konsolidační sklad je často menší než jeden den, maximální dodací lhůta – 48 hodin), rychle je konsolidujeme a fakticky DENNĚ vypravujme auta ve směru zemí SNS, včetně Kyjeva a dalších oblastí Ukrajiny.

Pro urychlení dodání, rychlou přepravu urgentních a cenných nákladů máme zvláštní druh služby – přeprava nákladů malotonážní dopravou.

Jaké další služby poskytuje systém sběrné služby TELS?

Vyřízení přepravních dokladů a skladovací služby.

V důsledku dlouhodobé spolupráce se státy Evropy a díky úzce navázané spolupráce se sklady v Evropě nyní máme zvýhodněné podmínky pro umisťování zboží ve skladech, kde jsme schopni zajistit veškeré potřebné manipulace na terminálu: značení, balení a přebalování, vážení, fotografování a tak dále.

Jaké typy sběrných zásilek jsou dnes nejvíc poptávané a v jakých destinacích?

Největší počet žádostí v TELS na dopravu menších zásilek pozorujeme v oblasti:

  • součástek a náhradních dílů pro automobily a zemědělskou techniku;

  • průmyslového a domácího zařízení a náhradních dílů;

  • různých nástrojů (stavebních, manuálních apod.).

Portfolio Oddělení sběrných nákladů zahrnuje početné přepravy značkových oděvů spolu se zařízením a doplňky pro značkové prodejny.

Hlavní dodavatelé přepravy podobných nákladů na Ukrajinu jsou z Německa, Belgie a Nizozemí. Zároveň TELS úspěšně dodává kusové zásilky z Polska, Francie, Itálie, Velké Británie, Rakouska, Švýcarska, Španělska, Slovinska, České republiky a Slovenska.

Prace kanceláře TELS v Kyjevě ve značné míře zjednodušuje komunikaci s našimi ukrajinskými zákazníky a dodavateli: můžeme přímo na území Ukrajiny rychle vyřešit případné problémy vzniklé v průběhu transportu.