Letecká přeprava zboží ve vrcholné sezóně: letíme, kdy jiní nemohou

Letecká doprava je fakticky nenahraditelná v těch odvětvích obchodu, v nichž je zapotřebí pravidelné operativní dodání zboží ze vzdálených regionů světa. Ale její hlavní převaha, tedy rychlost přepravy, se může ztratit ve vrcholné sezóně.

V podzimně zimním období se vytváří nedostatek přepravních možností. V letecké dopravě v potřebném okamžiku může dojít k nedostatku požadovaného množství volných míst, a nedá se ho pak koupit za žádné peníze (při tom že dopravné se i tak značně zvyšuje, někdy i několikanásobně).

Shidlovskiy.jpg

Jurij Šidlovskij, vedoucí departmentu letecké přepravy:

Období vrcholné sezóny na trhu letecké přepravy z asijského regionu začíná zpravidla v září. Před dlouhými svátky v Číně se všichni snaží vyvézt své zboží, rapidně se zvyšuje poptávka po letecké přepravě a vzniká nedostatek nákladních míst v letadlech. Tarify taky střemhlav letí nahoru.

Vyřešit tento problém se dá, pokud máte dlouhé a důvěrné vztahy s leteckými společnostmi, což dovoluje dopředu rezervovat u leteckých společností nákladní místa na jakékoli období.

Aby se vaše zboží dodávalo v každé době, my jsme se dohodli

Stálí zákazníci skupiny TELS jsou vždy zajištěni nákladními místy do každé destinace letecké přepravy. Naše společnost vychází z předpokládaných potřeb našich klientů a rezervuje nákladní místa na leteckých trasách dlouho před vrcholnou sezónou.

Společnost TELS spolupracuje s takovými giganty letecké přepravy jako British Airways, Air France, DHL Global Forwarding, Korean Air, Lufthansa, Hong Kong Airlines, Turkish Airlines, KLM, China Airlines, Air Baltic, Emirates Airline, Finnair, Belavia, Air Bridge, Air China, Czech Airlines, LOT Polish Airlines, Aeroflot.

S těmito a jinými leteckými přepravci má TELS partnerské dohody, díky nimž se vytváří něco na způsob „nákladního nárazníku“, který dovoluje ochránit naše klienty před nepředvídatelnými situacemi s absencí nákladních míst. 

Anna Vazhnik.jpg

Anna Važnik, vedoucí oddělení prodeje 


Na trhu nákladní letecké přepravy je velice málo společností, které jsou připravené zaručit svým klientům stálou přítomnost míst v letadlech a nabízejí fixaci sazeb dopravného na dlouhé období. Skupina společností TELS patří k tomuto nepočetnému okruhu spolehlivých logistických partnerů. 


Výhody Klienta skupiny společností TELS

Zaručený objem nákladních prostor a fixované sazby dopravného dávají našim Klientům značné konkurenční přednosti na trhu díky:

1) nepřetržitému procesu dodání zboží v každé sezóně;

2) možnosti urgentního dodání dodatečných sérií zboží;

3) dodržování smluvních závazků před partnery a zákazníky, minimizaci rizik nedodání zboží a s tím spojených ztrat;

4) přesnému plánování a optimizaci logistického rozpočtu.

Vždy máme radost, když můžeme našim Klientům nabídnout optimální variantu řešení jejich úkolů!