Do vozového parku TELS se zařadily nové automobily

V říjnu dorazila do vozového parku společnosti TELS nová dodávka těžkých vozidel skládající se ze 7 vozidel MAN s plachtovými návěsy KRONE MEGA Liner.

Tímto nákupem se rozšířil vozový park automobilů TELS s českou registrací. Nové tahače odpovídají ekologickému standardu EURO-6D.

MAN7.jpg

Společnost TELS každoročně provádí nákup nových automobilů, aby rozšířila a / nebo obnovila vozový park.

Generální ředitel společnosti pro autodopravu TELS CARGO Andrej Abragimovič: „Naše výpočty a praxe ukazují, že na evropských linkách můžeme spolehlivě provozovat techniku od zahraničních výrobců až 5 let. Poté prodáváme použitá vozidla na domácím trhu Ruské federace a nakupujeme nová, modernější vozidla.“

V současné době činí celkový počet park vozidel TELS s českou a ruskou registrací 350 automatickýh spřáhel na tahačích MAN a VOLVO s návěsy SCHMITZ, KOEGEL a KRONE podle standardu EN 12642 Code XL (zvýšená konstrukční tuhost), včetně plachtových návěsů se zvýšeným nákladovým prostorem – 100 m3 a vnitřní výškou – 3 m.

„Obnovení je nutné nejen pro zachování spolehlivosti techniky. Technologie se neustále vyvíjejí, umožňují nám snižovat náklady a zlepšovat kvalitu služeb pro naše klienty,“ uvedl Andrej Abragimovič.