Během jednoho roku MAN dodal TELS 50 vozidel na přepravu zboží

Během oslavy 40. narozenin ruské asociace mezinárodních silničních dopravců ASMAP společnost MAN Truck & Bus dodala TELS vozidlo MAN TGX 18.440 4x2, které se stalo stým tahačem německého koncernu vozového parku.
„Společnost TELS je naším stálým parterem již od roku 2007. Každým rokem jim dodáváme nová vozidla MAN. Letošní rok byl ve znamení dodání 50 vozidel“ – oznámil manažer společnosti MAN Truck & Bus Maxim Moskvičev, který je odpovědný za komunikaci s obchodními partnery společnosti. „Těší nás pozorovat úspěšné rozvoj TELS jak na mezinárodním logistickém trhu, tak na vnitrostátním trhu. Jsme rádi, jakým způsobem se nám podařilo vybudovat obchodní vztahy, a těšíme se na jejich rozvíjení v budoucnosti. Přejeme společnosti TELS mnoho úspěchů a obchodního růstu v budoucnu“.
Získání nových vozidel je jedním z cílů pro obnovení vozového parku společností TELS. Pro zachování vysokých provozních a ekologických standardů udržujeme průměrný věk vozidel na hranici 2,5 roků. Během posledního roku svého působení TELS pořídil několik desítek nových tahačů a návěsů.